Závěr tlak vstup peking 2019 světový pohár střelba miska vzácný Arbitráž

Kosteleckého čeká v Baku luxusní střelnice | Český olympijský tým

Puškař Smetana byl na vzduchovkářském ME šestý, pistoláři v mixu pátí -  iDNES.cz
Puškař Smetana byl na vzduchovkářském ME šestý, pistoláři v mixu pátí - iDNES.cz

Nedostižný Johannes Bö neměl konkurenci. Krčmář se dostal na rozšířené  podium – ČT sport – Česká televize
Nedostižný Johannes Bö neměl konkurenci. Krčmář se dostal na rozšířené podium – ČT sport – Česká televize

Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý,  vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý, vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár v Kontiolahti 2022 - předzávodní přehled - Biatlon

Lucie Brázdová ovládla světový pohár ve střelbě ze vzduchové pušky - ČAUS

Biatlon Antholz-Anterselva 2023 ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Boj o místa v olympijské nominaci vrcholí. Kdo další z českých biatlonistů  pojede do Pekingu? – ČT sport – Česká televize
Boj o místa v olympijské nominaci vrcholí. Kdo další z českých biatlonistů pojede do Pekingu? – ČT sport – Česká televize

V Oslu završí biatlonovou kariéru i hvězdná Francouzka Chevalierová -  Sport.cz
V Oslu završí biatlonovou kariéru i hvězdná Francouzka Chevalierová - Sport.cz

Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce -  iDNES.cz
Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce - iDNES.cz

Světový pohár ve sportovní střelbě 2011 Čína - Sportovní střelba a  lukostřelba | Česká televize
Světový pohár ve sportovní střelbě 2011 Čína - Sportovní střelba a lukostřelba | Česká televize

Ani Norové, ani Švédové. V Hochfilzenu slavil Kühn, Češi chybovali -  iDNES.cz
Ani Norové, ani Švédové. V Hochfilzenu slavil Kühn, Češi chybovali - iDNES.cz

Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu -  iDNES.cz
Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu - iDNES.cz

ME biatlon 2023 Lenzerheide, Švýcarsko: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku  zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz
České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz

Češi v akci, 5. 2. – Olympiádu zahájí smíšená štafeta, v NMNM vrcholí IBU  Cup - Biatlon
Češi v akci, 5. 2. – Olympiádu zahájí smíšená štafeta, v NMNM vrcholí IBU Cup - Biatlon

Uf, konečně sníh. Ve Špindlerově Mlýně pojedou top hvězdy i šest Češek -  iDNES.cz
Uf, konečně sníh. Ve Špindlerově Mlýně pojedou top hvězdy i šest Češek - iDNES.cz

Olympijský vítěz ve střelbě na trap Lipták vyhrál v Baku závod Světového  poháru | ČeskéNoviny.cz
Olympijský vítěz ve střelbě na trap Lipták vyhrál v Baku závod Světového poháru | ČeskéNoviny.cz

Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou |  ČeskéNoviny.cz
Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou | ČeskéNoviny.cz

Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské  místo - iDNES.cz
Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské místo - iDNES.cz

Stíhací závod v Oberhofu vyhrál Fillon Maillet. Čechům se střelecky  nedařilo - iDNES.cz
Stíhací závod v Oberhofu vyhrál Fillon Maillet. Čechům se střelecky nedařilo - iDNES.cz

Kdo je Fillon Maillet? Biatlonu vládne kutil, který si zkusil i  protiteroristický výcvik | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kdo je Fillon Maillet? Biatlonu vládne kutil, který si zkusil i protiteroristický výcvik | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Rychlobruslař Krol má vysněné zlato, ovládl kilometrovou trať -  iDNES.cz
ZOH 2022 | Rychlobruslař Krol má vysněné zlato, ovládl kilometrovou trať - iDNES.cz